Brändid

GIEN

GIEN’i lauanõud on valmistatud algusest lõpuni Prantsusmaal Loire’i orus asuvas GIEN’i nõudevabrikus, mis asutati aastal 1821.
Keraamika on unikaalne oma looduslike koostisosade, kvaliteetse disaini ja vormide poolest. Savipasta, kipsist vormid ja glasuuri retseptid on kõik kavandatud ja valmistatud GIEN’i vabrikus. Kõik tootmisetapid toimuvad kohapeal. Ühe toote valmimisel osaleb kokku 30 meisterlikku kätepaari.

GIEN’i nõude kollektsioonide märksõnaks on värvid ja kujundid, millel on 50 erinevat mustrit ja üle 3000 eseme alates taldrikutest kuni ainulaadsete käsitsi maalitud esemeteni välja. Mustrid ja kujundid luuaks kaasaegsete tarbekunstnikute poolt, samuti kasutatakse ka palju arhiivimaterjali.
GIEN’i nõud loovad elegantsi teie kaunitesse kodudesse ja on suurepäraseks meeleoluks igasse päeva!

SABRE

Sabre sündis soovist kombineerida omavahel kasulikku ja nauditavat, traditsioone ja modernsust, funktsionaalsust ja vabadust.
Erksates värvitoonides söögiriistad tekitavad head tuju ning rõõmutunnet.
Söögiriistad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja sobivad suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks.

Noaterad on valmistatud Prantsusmaal roostevabast terasest ja süsinikusulamist, mis annab nugadele nende teravuse.
Akrüülist käepidemed on valmistatud käsitsi, mitte vormis, et tagada pehmet viimistlust, kasutusmugavust ja ilusat välimust.
Söögiriistad säilitavad oma läike ega tuhmu aja jooksul.

LA ROCHÉRE

La Rochère on valmistanud eksklusiivseid klaasnõusid juba aastast 1475. Prantsusmaal valmistatud klaas on traditsioonilise disainiga, rustikaalselt ja ajatult autentne, sobides ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Toodetakse nii puhutud kui ka pressitud klaasi.

Oma oskustele, kogemustele ning ajaloolisele taustale tuginedes soovib La Rochère pakkuda tootevalikut, mis on mitmekülgne nii oma stiililt kui ka tootmisviisi poolest, pakkudes taasavastatud 18. sajandi disaini ning noorte kaasaegsete disainerite loomingut.